Guangdong Henvcon Electric Power Technology CO., LTD.

"Aktiivne elu pidurdamatus liikumises"

Henvconi teise sisekorvpalli sõpruskohtumise rekord

Tervislik keha on hea töö tagatis ja elu seisneb liikumises.Töötajate füüsilise kvaliteedi tõstmiseks ning erinevate osakondade sisemise ühtsuse ja koostöö tugevdamiseks pidas Henvcon 15. aprillil kell 18.00 ettevõtte korvpalliväljakul selle aasta teise korvpalli sõpruskohtumise 2022. Iga töösektori esindajad jälgisid mäng ja ergutus mängijatele väljakul.

Mängu kaks osapoolt olid punane meeskond (inseneriosakond), mida juhtis Liu Yong, ja sinine meeskond (ettevõtte teiste osakondade liikmed) koos kapteni Li Yuga.Peainsener Li wi vastutas jätkuvalt kohapealse järelevalve eest, samas kui Qin Mangai tegutses kohtunikuna.Eelkõige hinnati kõrgelt haldusosakonda võistluste korraldamise ja tugeva toetuse eest.

Mäng oli jagatud neljaks osaks, millest igaüks kestis 10 minutit.Vile saatel algas võistlus ametlikult.Erinevalt eelmisest võitis selle mängu esimese pallingu punaste meeskond.Täpne grimmi löök tabas korvi ja võitis 2 punkti, mis pani publiku üksteise järel aplodeerima.Sinise meeskonnaga liitus täna uus mängija, mistõttu koostöö ei sujunud väga vilunult ning löögitunnet ei leitud tükk aega, paljudest punktidest puudu.Alguses jäi nende skoor alla, passiivses seisus olid ka nemad.Õnneks leidis Liu Meng selle tunde hiljem.Ta sooritas 3 punktiga järjest mitu ilusat kaugviset, mis aitas sinisel meeskonnal skoorile järele jõuda ja pälvis publiku üksmeelse hõiskamise “hästi tehtud” eest.Punane meeskond mängis hea rütmiga, kuid olukord muutus, tasapisi jõuti neist mööda.Esimese veerandi seis oli 18:20 (Punane VS Sinine).

Teisel ja kolmandal veerandajal olid võistlusolud imelised.Punase meeskonna noorte torm ja lahedad oskused olid väljakul eredalt kohal.Täpse ja geniaalse koostööga tabati väike haripunkt 16:8 ja asuti taas juhtima;samal ajal kui sinine oli jälle häiritud.Nende sööt kas rööviti või sunniti liiga tugevalt piiridest välja pääsemiseks.Lisaks jäid nende lauapallid ka punasele meeskonnale vähem ja viskevõiduprotsent oli madal, seega jäi skoor taga.Kuid sellest ajast saati kõikusid mõlemad pooled, ajasid üksteist taga, tõusid vaheldumisi ning skoorivahe oli väga tihe.

a

Mängijad püüdlesid tagasilöögi poole

b

Punase koondislane Liu Yongcheng tabas 3-punktilise kaugviske

Viimasel, neljandal veerandajal säilitasid võidu nimel mõlema poole mängijad endiselt täieliku võitlusvaimu ning nende hüppeline näitaja oli öösel eriti hoogne.Sinise meeskonna uued mängijad tõusid püsti ja tegid head tööd nii tagasilöökidel, kaitsel kui ka palli kaitsmisel, mis andis oma panuse ka löögile.Tihti õnnestusid lähi- ja kauglöögid.Keskväljakul jõudis seis 64:60 ja sinimeeskond oli kahe väravaga ees.Punane ei tahtnud alla jääda.Siis löödi tõesti kaks väravat ja viigistati.Närvilist ja imelist vaatepilti nautis ka publik.Väikesed fännid hüüdsid valju häälega, et oma lemmikmeeskonda rõõmustada.Aeg jõudis viimase 20 sekundini.Punane meeskond oli sel ajal veel kahe punktiga ees.Seisul 76:74 tegi sinine meeskond pausi ja pani taktika paika.Punane meeskond oli otsustanud kaitsta viimast palli, sinise meeskonna kolmepunktipalli.Blueer pööras viimasel lasul kogu tähelepanu.Selle tulemusena jäi korvpall võrgust mööda ja punane meeskond võitis.

Mängul on võitjad ja kaotajad, kuid olenemata sellest, kes kaotab või võidab, on lõplik võitja publik.Loodame, et mängus näidatud ühtsuse ja koostöö kaudu õpivad mängijad mõistma meeskonna tugevust, austama vastaseid ja võitma sõpruse Ootame põnevusega järgmise sõpruskohtumise tulekut!